About

WinnerMind Çalışma Prensibi

Kafan Karışmasın Her Şey Burda

Uzmanlık edinmek, iş kurmak, işinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan her şey burada; üstelik bu hizmetler yapay zeka destekli bir şekilde sizlere sunurluyor. Network arama derdinize son bulup telegram grubumuzda tanıştığınız alanında uzman kişilerle beraber yeni projenize start verin...

WinnerMind'ın Kattıkları ?

Tek Bir Ekosistem

Bu platform üzerinden kullandığınız servisler yardımıyla aradıklarınıza çabuk ulaşıp hedeflerinizi en kısa sürede halledebilirsiniz. Tek yapmanız gereken size uygun olan planı seçip uygulamayı daha yakından incelemek.

About
About

Biz Kimiz ?

Hiç Kimseyiz Ama Seninle Çok Şeyiz

Biz bir şirket veya ticari bir işletme değiliz biz kendimiz de dahil olmak üzere başarmak isteyen insanların bulunduğu bir topluluğuz. Biz senin gibi düşünen insanları bir araya getirmeyi amaçlayan küçük bir ekibiz. Biz Hayal satmıyoruz, motivasyon vermiyoruz; biz seni senin gibilerle tanıştırıp size işinizi kolaylaştırıcak servisler sunuyoruz.

Icon

Network Medya

Şifreli bir telegram sohbet grubu vardır, sizlerle benzer hayalleri paylaşan girişimcilerden oluşmaktadır.

Icon

Kaynak Aramalar

Seçtiğiniz Sektör ile alakalı sizler için internetten veri çekmektedir. Bu sayede kafanız karışmadan yalnızca kendi konunuz hakkında nitelikli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Icon

Günlük Planlayıcı

Bu bir ajandadır. Artrısıda tüm işlemlerinizi aynı ekosistem üzerinden tamamlayabileceğiniz bir kullanım sunmasıdır.

Icon

Online Proje Odaları

İstediğiniz sayıda ekip arkadaşlarınızla platform üzerinden konuşabileceğiniz, görüntülü toplantı yapabileceğiniz dosya paylaşabileceğiniz odalar oluşturun.

Icon

Seçilmiş İçerik Önerileri

Sizler için internet üzerinden seçili oynatma listeleri ve ücretsiz ders videoları yardımıyla bir roadmap oluşturulur.

Icon

İlan Verme/Bulma

Projeniz için veya çalışmak için belli uzmanlık etiketleri ile birlikte ilan verebilir veya verilen ilanlara bakabilirsiniz.